KONST / Litografier / Färglitografi 16185312
nr 1618 5312
Nisse Zetterberg
(1910-1986), Sverige
"Blåsippa och mussla" signerad, färglitografi, HC II/XXX, Daterad 1983, bildmått: 30x34. Bladets mått: 48x37. Med passepartout 50x45. Oramat löst blad
Nisse Zetterberg, född 1910 i Stockholm, död 1986, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 18:21:14
6/5 09:16:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Nisse Zetterberg
Läs mer om Nisse Zetterberg